למה דווקא

כורכומיה?

משקה העל – כורכומיה הינו פרי פיתוח ישראלי עשיר במזונות על ותמציות צמחיות בעל פורמולה חדשנית (Patent Pending) המיוצרת בתהליך ייחודי ומשלבת הרמוניה סינרגטית מושלמת בין רכיבי מזונות-העל השונים ובין בריאות וטעם טוב. המשקה מכיל רכיבים פעילים המצויים בשורש הכורכום, שקדים ופלפל שחור, לצד רכיבים משפרי ספיגה המאפשרים ספיגה משופרת בגוף.

מחקרים מדעיים הראו שהרכיבים הפעילים במשקה מסייעים בחיזוק המערכת החיסונית, בלחימה בדלקות, בהורדת רמת הסוכר בדם, בשיפור זרימת הדם, מניעת סתימת עורקים, בטיפול בבעיות וחיידקי קיבה ומעיים וכן בלחימה בגידולים סרטניים ומחלות קשות.

בשונה מנטילת תוספי תזונה בתצורת כדורים, משקה הכורכומיה נספג במהירות במעיים וניתן לשילוב באוכל או בשתייה ישירה כמשקה קל. ספיגה מהירה של החומרים הפעילים בגוף תורמת לבריאותכם ומסייעת לגוף להתמודד עם מחלות ואף למנוע אותן. את המשקה הכורכומיה שלנו ניתן לצרוך באופן יומי כחלק משמירה על אורח חיים בריא ולשלב במסגרת טיפולים במקרי מחלה ובעיות בריאותיות (לצד התייעצות עם הרופא המטפל).

כורכומיה – כל מה שטוב בטבע – עכשיו כמשקה אנרגיה טבעי !

ליהנות מכל היתרונות של כורכומיה

טוב לניקוי רעלים מהגוף

מכיל רכיבים אנטי סרטניים

מכיל רכיבים אנטי דלקתיים

מסייע בהפחתת שומנים בדם

מסייע בשיפור עיכול

תורם לחיזוק חיסוני

עולם של בריאות

אז מה המשקה שלנו מכיל בעצם?

כל בקבוק משקה של כורכומיה (250 מ"ל) מכיל תרכובת ייחודית של מזונות על מרוכזות הכוללות כורכום, שקדים, פלפל שחור ותבלינים נוספים.

צוות הפיתוח של פרג פיתח שיטה מיוחדת למיצוי לצד מחקר מעמיק אודות תכונותיהם הסינרגטיות של צמחים, מזונות ותבליני על, תוך שילוב ושמירה על החומרים הפעילים והפיכתם למשקה טעים ובריא.

אנשים מספרים על כורכומיה

דילוג לתוכן