מחקרים על כורכומיה

חברת האם הינה "תבליני פרג" הפועלת בארץ ובארה"ב, ובמסגרת פעילות החברה, יצר חיים פרג, הבעלים, פורמולה ייחודית המבוססת מיצוי של מזונות-על (Super Foods) למשקה.

המשקה שלנו מבוסס על פורמולה צמחית, פטנטית (בהליכי רישום פטנט בארץ ובעולם), ועם נסיון מוצלח של שיפור איכות החיים והבריאות בקרב מעל 40 מטופלים בארץ ובארה"ב.

בין המטופלים ה"מפורסמים" שלנו נמנה כושי (שמעון) רימון, אשר סבל מהתפוררות עצמות גידולים וגרורות, והוא צורף למחקר שלנו כאשר נותרו לו שלושה חודשים לחיות, לדברי הרופאים.

כתבה מתוכנית עובדה טרום הטיפול:

סרטון צולם ב-14/3/16, היום הוא כבר חוגג כמעט ארבע שנים של ניצחון על הסרטן (בסרטון מציין "כושי" גם את התוסף "קלציום אמורפי" שסייע לו בחיזוק העצמות והסידן בגוף, לצד הכורכומיה שסייעה לו במלחמתו בסרטן).

במחקרים בהם אנו עוסקים והנוגעים לאחד ממרכיבי המשקה שלנו (כורכומין), יש מסקנות חד משמעיות לגבי סגולות הריפוי והחיזוק של הכורכומין, אולם, הבעיה המרכזית בכל המחקרים הינה הפער בין יכולות הריפוי של הכורכומין בתנאי מעבדה, לבין יכולותיו לסייע בעת לקיחה פומית (דרך הפה ומערכת העיכול).התרכובת הייחודית שלנו, מסייעת לכורכומין ולעוד מרכיבי "על" נוספים שאיגדנו בפורמולה להיספג בגוף בצורה יעילה, מהירה ואפקטיבית.

הרצאה של פרופ' לוריא יואב מבי"ח שערי צדק בנושא הכורכום וסגולותיו:

בהמשך להרצאה, פנינו לאחד המטופלים של פרופ' לוריא שסבל משחמת הכבד מתקדמת שהצריכה השתלת כבד להצלת חייו.

ב-4/5/2016 התחיל המטופל בשתיית המשקה ותוך מספר שבועות החל לראות שיפור בהרגשה הכללית ובתסמיני הבעיה, ולאחר כחמישה חודשים הודיעו לו רופאיו כי הוא יורד מרשימת ההמתנה להשתלת כבד ואין לו צורך יותר בהשתלה, וב"ה הכבד חוזר לפעילות תקינה.

מקרה כגון זה, ורבים נוספים נמצאים מתועדים אצלנו, וכיום אנו טרום ביצוע מחקר קליני גדול במספר מחלות ייחודיות ובעייתיות לריפוי.

מכיוון ומדובר במשקה שהוא מוצר מזון ומקורו בחומרים טבעיים וצמחיים בלבד, אין מניעה והגבלות על נטילתו והוא מומלץ לאנשים בריאים המעוניינים בחיזוק המערכות החיסוניות שלהם במזונות על, וכן לחולים המעוניינים להזין את גופם במזונות העל ולהינות מסגולותיהם המוכחות.

חשוב להדגיש כי אנו לא מייחסים למשקה שלנו יכולות ריפוי אלא מציינים את יכולות ההריפוי של המרכיבים השונים שבו, שאופן רקיחתם ומבנה הרכבתם, יוצר פורמולה ייחודית המובילה לתוצאות חיוביות מאוד כפי שאנו רואים מדי יום בקרב הציבור שנוטל את המשקה שלנו.

 

כל הכתוב לעיל מסתמך על גישות טיפול מבוססות טיפול צמחוני וטבעי. למען הסר ספק המובא באתר אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הפסקת טיפול בתרופה כלשהי. אין בכתוב תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.

נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

דילוג לתוכן