מאפרת מקצועית – איפור הפך לאחד מהמקצועות המבוקשים ביותר ביום שאחרי המלחמה בעזה ובצפון

כל אישה צריכה מאפרת, במיוחד אחרי תקופה ממושכת של מלחמה ללא אירועים ובילויים וכו'..

4 סיבות ללמוד קורס איפור מקצועי

אם אתן בחל"ת או חשבתן על הסבה מקצועית – יש מקצועות עם המון ביקוש עבודה לפני ואחרי המלחמה במיוחד..

משבר המלחמה בעזה אמנם שיבש את הכלכלה אבל גם גרם לנשים לחשוב על שינוי הקריירה המקצועית והגשמת חלום.
מרבית הנשים מצאו את עצמן בבית, בין אם מדובר בפיטורים או בחל"ת או פשוט כי אין מה לעשות עם הילדים כל עוד מערכת החינוך לא מתפקדת. כמו כן, עבור מרבית הנשים אין אפשרות אמיתית לעבוד מהבית שכן חוץ ממקצועות התוכנה וההייטק מרבית המקצועות האחרים מחייבים נוכחות פיזית במקום העבודה.
כתוצאה מכך, נשים רבות החלו לחשוב על שינוי המשלב בתוכו את כל מה שחשוב להן:

1- מקצוע מבוקש

המלחמה בעזה ובצפון של סוף 2023 שיבשה את סדרי העדיפויות בארץ גם בכלכלה ובתעסוקה, כתוצאה מהמצב רוב המשק ובכללם גם מאפרות- נוצר פער וביקוש גדול למאפרת מקצועית והביקוש רק הולך וגדל ככל שהזמן עובר.

עושה רושם שתחום זה יתאושש בקצב מהיר יותר מהמשבר שנחת עליו.
בשיחת מערכת "דיגיטל ישראל" עם ליבי  המכללה למקצועות הקוסמטיקה של המותג המוביל GIGI עולה כי כבר עכשיו ניתן לראות זינוק משמעותי בכמות הנרשמות ללימודי קוסמטיקאיות.
"היום יותר מתמיד נשים מבינות את היתרונות שיש למקצוע הזה להציע, אנו עדים לעליה קבועה של נרשמות ללימודים מאז שהחל המשבר זאת בנוסף לעליה ניכרת בשנים האחרונות שנובעת כתוצאה מהגברה במודעות לטיפוח העור והפנים עקב עליית הרשתות החברתיות ותופעת ה- סלפי, נשים יותר מתמיד שואפות לשלמות".

2- עסק עצמאי וביטחון כלכלי

טרם המשבר נשים רבות שאפו לצאת לעצמאות כלכלית ולהקים עסקים משלהן.
אחת הסיבות המרכזיות שמנעו מהן לעשות זאת היא "תחושת הביטחון הכלכלי".
מרבית המשק הישראלי התרגל לחשוב כי כל עוד את/ה "שכיר" יש לך ביטחון כלכלי מפני שיש מאחוריך "ועד", "ביטוח לאומי", קרנות פנסיה והשתלמות" ועוד. אך משבר הקורונה הראה לכולנו כי לאיש אין חסינות, והיותך "שכיר" לא מספקת לך רשת ביטחון. מיליון שכירים מצאו את עצמם מובטלים, חברות ענק עומדות בפני פשיטת רגל, מרבית השכירים שלא פוטרו הוצאו לחל"ת ואת ההשלכות אתם יודעים בעצמכם.
אבל, כל זה נתן להרבה מאוד נשים את ה- "פוש" לו הן היו זקוקות.
בזכות משבר הקורונה נשים רבות החליטו לעשות שינוי משמעותי בקריירה שלהן ולהפוך לעצמאיות במקצועות מבוקשים המאפשרים עבודה מהבית וניתנים לשילוב עם שגרת טיפול וגידול ילדים.

3- מקצוע שתהני לעסוק בו ומתאים לסדר היום שלך!

אין ספק שתקופת הבידוד הזכירה לנו פעם נוספת כמה קשה לנו להיות זמינים ו"נוכחים" עבור הילדים שלנו.
מקצוע הקוסמטיקאית מאפשר לך לנהל את הזמן כפי שאתה רוצה לעשות זאת.
יש לך יכולת תמרון בין שעות העבודה שמאפשרות לך להיות נוכחת בחיי הילדים ולנהל משק בית לתפארת.
כל זה תוך עבודה נעימה, כיפית, מספקת ורווחית במיוחד.
נוסף על כך, תחום הקוסמטיקה מתקדם מידי יום מה שדורש ממך תמיד להיות במרכז העניינים ולהכיר את כל הטכניקות, החידושים והמוצרים שיש בשוק. את לעולם לא מפסיקה להתפתח.

אז נכון שמשבר הקורונה גרם נזק עצום למשק, אבל עם זאת הוא הביא איתו הזדמנויות חדשות.
עכשיו יש לך הזדמנות להסבה מקצועית למקצוע נחשק בתחום הביוטי שתאהבי באמת שיספק לך איתנות כלכלית ועצמאות אמיתית.

4- מקצוע שאין לו תחליף

רובכן מכירות את המשפט "בסוף כל העולם יהיה אינטרנטי"? "לא יהיה צורך בחנויות" "כל הקניות יהיו באונליין" "הרבה מקצועות יעלמו מהעולם"... אף אחד לא ציפה שהזמן הזה יגיע כל כך מהר. נוכחנו לדעת שמרבית העסקים הפיזיים ניתנים להחלפה בדיגיטל. חנויות, סופרים, מסעדות ועוד. המקצועות היחידים שאינם ניתנים להחלפה וישארו איתנו עוד עשרות אם לא מאות שנים הם מקצועות הטיפוח והיופי. לטיפול של קוסמטיקאית אין תחליף. שום מכונה לא יכולה לבצע את העבודה הזו ביעילות, בטיחות, יסודיות ויחס אישי ללקוחה כמו שקוסמטיקאיות עושות זאת ביום יום. ולך הזדמנות נהדרת לרכוש מקצוע לחיים.

רוצה לשמוע פרטים על מסלולי לימודים מהמכללה המובילה בתחום לימודי קוסמטיקה GIGI CENTER? השאירי פרטים ונציג בית הספר ייצור איתך קשר בהקדם.

שתפו את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
אנשים שקראו כתבה זו התעניינו גם בכתבות:
דילוג לתוכן