בית אבות ירדן לגיל הזהב

הבחירה הטובה ביותר ליצירת איכות החיים בגיל המבוגר

בית הורים ירדן לגיל הזהב
צוות מקצועי ותיק ,רמת אירוח בסטנדרט מלון בוטיק  , עולומות תוכן מגוונים, תרבות ופנאי ליצרית חוויה איכות אישית .

לקבלת פרטים והצעה בהתאמה אישית השאירו פרטים :

בית הורים ירדן לגיל הזהב המשפחה החדשה שלכם בנהריה

לחיות במלון להרגיש בבית

ירדן לגיל הזהב מציעה פתרונות דיור ביחידות פרטיות או זוגיים בהתאם להעדפותו או צרכיו של כל דייר ודיירת . יחידות דיור מרווחים ומטופחים לכל אחד יש את הסגנון ואווירה אישית בהתאם להרגליו ואיפיו של כל אחד מדיירי הבית . מיקומו על טיילת הים , שטחים ציבוריים , חצרות ,פינות פנאי ותרבות ,לובי , מטבח מבשל ושירותי מספרה וטיפוח כל אלו נועדו לייצר חוויה של מלון בוטיק משפחתי ליצירת איכות החיים בגיל השלישי

דייר אצלינו הוא בן משפחה

ירדן לגיל הזהב בתפיסתו הניהולית מעל 20 שנים רואה בדייר אדם כמכלול שלם! אדם עם סיפור חיים , הרגלים , רצונות וצרכים אישיים בן אם המבוגר הוא עצמאי בתפקודו והן אם המבגר זקוק לתמיכה ועזרה בתפקודי יום יום עקב ירידה תפקודית. דיירי הבית נהנים במקום מטיפול ושירות מקיף מאנשי צוות רב מקצועי ותיק, פנאי ותרבות עשירים ויצירת קשרים חברתיים משמעותיים . .

עומד בסטנדרט חווית השירות של גולד פקטור

זכינו לעמוד בסטנדרט מדד חווית השירות של גולד פקטור ולקבל את הפקטורים : אמון וביטחון | יחס אישי | תמורה למחיר | רמה מלונאית | תעסוקה ופנאי| טיפול רב מקצועי.
כתבו עלינו: בירדן לגיל הזהב אווירה שמעבירה חוויה של מלון בוטיק לאנשים מבוגרים. מקום חם, נעים, אסטטי, עוטף, רגוע ומכבד. הדיירים הראו חופשיות מרבית בהבעת דעתם על רמת השירות ואיכות חייהם במקום, שיתפו פעולה מתוך רצון אמיתי לפרגן ולהעביר את שביעות רצונם הגבוהה, חלק מהדיירים יזמו בעצמם לבוא ולתת חוות דעתם מתוך רצון רב לשתף בחוויתם הטובה.

לקבלת פרטים והצעה בהתאמה אישית השאירו פרטים:

דילוג לתוכן