האתר החדש של יקב "לה פורה בלאנש" משנה את תרבות היין בישראל🍷🍇​

האתר החדש של יקב "לה פורה בלאנש"
משנה את תרבות היין בישראל🍷🍇​

הרוכשים דרך האתר יהנו מיין איכותי במחיר האמיתי (כשרות למהדרין), כל הרוכשים הם חלק מיצירת תרבות היין בישראל בכך שנצליח להקים יחד אתכם מרכז מבקרים ולהתקיים ללא סניפים ומאתר למכירה ישירה

מדובר בקהילה גדולה ותומכת לש אוהבי יין וכולם מזמינים יין איכותי במחיר האמיתי ויחד מקדמים את תרבות היין בישראל! 
ובלעדיכם זה לא יקרה!

סדרת תלפיות
יינות מסדרת תלפיות מתאפיינים בנגישותם ובחיבורים שהם יוצרים בציבור הרחב.

 

יין תלפיות אדום– הינו יין צעיר ועסיסי המבוסס על ענבי קברנה סוביניון (80%), עם השלמה של שיראז (7%), פטי-ורדו (7%) ומרלו (6%) בחלקים שוים. היין התבגר במשך 6 חודשים בחביות עץ צרפתיות ואמריקניות. 

יין תלפיות לבן– בציר 2018 הינו ממסך לבן המבוסס על ענבי ויוניה (80%) ושנין בלאן (20%). היין מתאפיין בארומה פירותית רעננה עם סיומת אגוזית מאוזנת. מרקמו שמנוני והוא בעל גוף רחב ומהנה. 


סדרת דביר

יינות מסדרת דביר מתאפיינים בפנימיות שלהם ובגילוי עומק הקשר בין האדם לארץ ישראל.

 

יין דביר קברנה/ שיראז/ מרלו– בציר 2017 הינו ממסך מורכב מענבי קברנה סוביניון (45%) ושיראז (33%) מכרם 'שדה כלב', עם השלמה של  מרלו (22%). היין התיישן כ-12 חודשים בחביות עץ צרפתיות ואמריקניות, ולא עבר תהליכי סינון. 

יין דביר פינו נואר- בציר 2017 הינו יין ישראלי ייחודי, עשוי מ-100% ענבי פינו נואר, שנבצרו ידנית בכרם 'שדה כלב', ברום 900 מטר. היין התיישן כ-12 חודשים בחביות עץ צרפתיות ולא עבר תהליכי סינון.

יין דביר קברנה סוביניון-  בציר 2017 הופק מ- 100% ענבי קברנה סוביניון מגפנים בוגרות שגדלו בכרם היחידני 'שדה כלב', ברום 900 מטר. היין התיישן כ-18 חודשים בחביות עץ צרפתיות ואמריקניות, ובוקבק ללא סינון. עוצמתי, מאוזן ואלגנטי.

 

יער לבנון- בציר 2016 יין הדגל של היקב הופק מענבי קברנה סוביניון מהכרם היחידני 'שדה כלב', אשר נבצרו ידנית מגפנים בוגרות. היין התיישן 24 חודשים בחביות עץ מובחרות ובוקבק ללא תהליכי סינון. 
כל בקבוק נמכר במארז יוקרתי נפרד. מתאים למתנות או לאירועים מיוחדים.

מייסד

בשנת 1993 החל מנחם לבני מהנדס מכונות וחקלאי, חלוץ בנטיעת ענבי קברנה סוביניון באזור הר חברון ,הקים את כרמי שדה כלב על האדמות שהיו בבעלותו. מאז 2003, ייצר והפיץ יין והקים את יקב לבני המפורסם בשנת 2009. הוא ייסד את יקב לה פורה בלאנש ב2018.היינן הראשי של היקב ושותף

ברונו דרמון הצטרף ליקב בשנת 2009 כיינן ראשי במטרה להוציא את היין הטוב ביותר מענבים אלו. עם יותר מ-20 שנות ניסיון בייננות בינלאומית, היינות המשובחים שהוא יצר קבלו מספר פרסים ומדליות לאומיות וגם בינלאומיות. ב2018 הוא יזם את היקב החדש לה פורה בלאנש.


היזם הראשי של פרוייקט "יין איכותי במחיר האמיתי"

יעקב בריס מומחה לשיווק ומכירות מוביל את האסטרטגיה החדשה של החברה. סבו של יעקב חלוץ בייצור יין כשר בצרפת העניק לו את התשוקה ליין ועסקי היין מה שדחף אותו ליזמות באמנות הגפן.

כחלק מעידוד תרבות היין בישראל אנו שוקדים על הקמת מרכז מבקרים – תמיכה שלכם במיזם שלנו תעזור לנו גם להתקדם עם מרכז המבקרים שיאפשר ליהנות להנגיש את חווית היין המיוחדת שלנו כחלק מתרבות היין של ישראל.
בואו להפוך לשותפים בהקמת מרכז מבקרים חוויתי וייחודי, שיספק סיפור עתיק, שיעטוף את מבקריו בערגה ויחבר אותם לימי קדם בהם ישב איש תחת גפנו. במטרה ליצור חוויה אותנטית תוך שימור המסורת עתיקת השנים והערכים ההיסטוריים שמלווים אותה. יחד נוכל להביא לידי ביטוי את התשוקה לרוח, השמחה וקירוב הלבבות, לשמחה שביצירה, לחזרה לשורשים ועבודת הארץ. בואו לשיר איתנו את ניגון היין הבלתי נשכח. יחד "נחדש ימינו כקדם".

הצוות ומשפחת לה פורה בלאנש.

 

חשבתם פעם מדוע יינות איכות ישראליים יקרים משמעותית בהשוואה ליינות באותה רמה מהעולם?

אחד ההסברים נמצא בשרשרת מחירים ועמלות אשר מתווספים למחיר המקורי שהבקבוק "צובר" בדרך מהיקב אליכם הצרכנים, תוכלו למצוא שם עלויות שינוע, שכירות, כח אדם, שיווק, עלות מדפים בחנויות ועוד ועוד..


ואת המחיר היקר כולכם משלמים.

פה אנחנו נכנסים לתמונה: אנחנו נשארים במחיר האמיתי של היין ביקב!

נעים מאוד, אנחנו יקב לה פורה בלאנש ובאנו לעשות מהפכה!
את היינות שלנו ניתן לרכוש רק פה בגיוס המונים ישירות מהיקב שלנו אליכם לבית ולמשרד. 

בטח תשאלו את עצמכם, מה? הם היקב הראשון שמוכר אונליין? לא. 
אז במה אתם שונים ואיך זה שומר לי על הכיס? זה פשוט. 

יקבים שמוכרים גם אונליין וגם בחנויות חייבים להשוות מחיר עם החנות (שמוסיפה על מחיר היקב שרשרת מחירים ועמלות) משמע במקרה הזה האונליין לא זול יותר.

אז מה אנחנו עשינו? 
פשוט ביטלנו את העמלות! לקחנו עלינו את הסיכון ובכוונתנו למכור יין רק אונליין באינטרנט ובמשלוח עד הבית. 

כך אתם מקבלים יינות איכותיים ללא עמלות, ללא מתווכים במחירים האמיתיים!
ותומכים בהתפתחות תרבות היין בישראל. 


הצטרפו אלינו וקחו חלק בתהליך כי רק בזכות רכישת היין והתשורות נוכל להקים את מרכז המבקרים ולהקים אתר למכירה ישירה. 


בעומק היין מסתתרת נשמה

אז איך הכל התחיל, ומה מיוחד ביין שלנו?

יקב לה פורה בלאנש שוכן בסמוך ליער יתיר, הכרמים ממוקמים בדרך האבות נתיב עתיק יומין החוצה את ישראל בקו פרשת המים המחלק בין ההר הגבוה למדבר יהודה בגבהים של בין 800-900 מטר לאורך רכסי הרי יהודה ושומרון.

באזור גאוגרפי זה, גדלים הענבים באדמות הגבוהות אשר נהנים מחורפים קרים ומושלגים וקיצים חמים וצחיחים כמו שנהנו הכרמים של אבות אבותינו לפני 5000 שנה, באותו המקום.

אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על ערכי החריצות, עבודת הארץ, חתירה למצויינות ושאיפה לשלמות. ויוצרים את היין שלנו מכרמי יינות-העילית הקדומים המבטאים את מקורותיו ושורשיו של ארץ ישראל ומביאים בו לידי ביטוי את אמנות וטעם היין של אבות אבותינו.

הענבים נבצרים באופן ידני ותוך הקפדה על כל התהליכים נוצר היין. הוא מתיישן בחביות עץ אלון צרפתיות ואמריקאיות. זהו 'יין עם נשמה', היונק את טעמו הייחודי משורשיה הקדומים של ארץ ישראל.

כשרות היינות: כשר לפסח למהדרין

בד"ץ בית יוסף, הרב אונגר , הרבנות המקומית הר חברון

שתפו את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
אנשים שקראו כתבה זו התעניינו גם בכתבות:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

אל תשמרו את הידע לעצמכם, שתפו!

עוד במדור:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

מה עוד מעניין אתכם? נסו את החיפוש למציאת תוכן נוסף

דילוג לתוכן