בין לקוחותנו, משתתפי הירידים האחרונים

מפיקים את ירידי הדירות החזקים והמוצלחים בישראל

עיר אחרי עיר, שנה אחרי שנה.

מעוניינים להתקדם? צלצלו:

מדוע הכנסים והירידים שלנו הם מהאיכותיים בישראל?

לידים, לידים ועוד לידים איכותיים!

הכנסים של חברת אודליה דדון ייזום והפקת אירועים ידועים באיכות יוצאת הדופן של באי הכנס, וזאת תודות לבחירה קפדנית של הלוקיישן, אמצעי הפרסום, העבודה על הפרטים הקטנים והכי חשוב - התוצאה הסופית עבור היזמים.

ביתנים, אווירה וחוויה מרהיבה.

קודם כל חושבים על חווית מבקרי הירידים, רמה גבוהה של גרפיקות, סטנדים, שטחי פרסום, הכל בסטנדרט אחיד וגבוהה ללא פשרות והמבקרים מרגישים את זה ומצביעים ברגליים, ובהמוניהם.

חשיפה אזורית איכותית

חברת ייזום ההפקות של אודליה דדון חברה לחברת הפרסום נטו נט בבעלות שי עגיב ומחלוצי תחום הפרסום האפקטיבי של נדל"ן בישראל, יחד פיתחנו תוכנית פרסום מושקעת ועשירה אשר מביאה תוצאות כנס אחרי כנס

תקשורת ישירה עם המבקרים

איסוף לידים של כל הנרשמים לצורך עדכונים וחלוקות פרסים, שליחת אסמסים עם תזכורת, הכוונה להגעה ועוד.. אנשים ומשפחות שמתעניינים ברכישת נדל"ן עוקבים אחרינו בערוצי המדיה השונים באינטרנט, באתר ובפייסבוק, יצרנו קהילה.

דיוור לכל משתתפי הירידים

כחלק מתקשורת ואיסוף הלידים אנו מדוורים לנמענים (באישורם ובצורה חוקית) מידע חשוב, טיפים וכן חומר פרסומי ושיווקי, בין השאר אנו מציעים למציגים חבילות קידום מבוססות דיוור.

הרצאות, פרסים, בר ועוד..

אצלנו באודליה דדון יזום והפקת אירועים חושבים 360 מעלות עבור הלקוח ומעשירים את חווית המבקרים באירועים עם תוכן עשיר המאפשר למציגים לקחת חלק בו

אודות אודליה דדון

אודליה דדון מתמחה בייזום, הפקה ושיווק אירועי נדל"ן.
לאחר הכשרה מקצועית והבנת צרכי שוק הנדל"ן לריכוז איכותי של מיזמים לטובת הציבור המתעניין . מה שלא היה קיים עד לפני כמה שנים, מאז היא מובילה את "יריד הדירות הגדול" שמתקיים בערים רבות בישראל ומאגד סביבו את מיטב החברות בניה והקבלנים בישראל המציעים דירות מפרויקטים מובילים לאלפי משתתפים.

טלפון ישיר: 050-672-5005
דוא"ל: odelya.box@gmail.com

מעוניינים להציג ביריד הקרוב? יש לכם שאלה או רעיון? נשמח לשמוע מכם

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם סוכנות הפרסום הדיגיטלי נטו נט.
נטו נט מתמחה בשיווק ופרסום דיגיטלי, ומלווה אותנו בערוצי פרסום ברשתות חברתיות, קמפיינים לקידום נדל"ן ואירועים

דילוג לתוכן