מפסידים את הכסף בעו"ש? בדקנו את ההשקעות המניבות ביותר של התקופה

אם גם הכסף שלכם "חונה" במקום להרוויח, הכתבה הזו תעשה לכם סדר.. לגזור ולשמור.

וירוס הקורונה הכניס את העולם הפיננסי לסחרור וגרם הפסדים כבדים גם במגזר הפרטי.
בשל חוסר היציבות ואי הוודאות – הציבור ברח מעולם ההשקעות ומשך את הכסף לעו"ש וניירות ערך, אבל מעטים השכילו להתמקד באפיקים יציבים ומניבים כגון סחורות או קרקעות, יצאנו לסקר עבורכם את השיקולים להשקיע בקרקעות בישראל כדי לעשות סדר במה דווקא כדאי להשקיע עכשיו ובאילו ענפים כדאי לחכות.

וירוס הקורונה הכניס את כל העולם למיתון. יתרה מכך, לאף אחד אין תשובה חד משמעית מתי כל זה יגמר. ולמרות זאת אנחנו כבר חודש אחרי שהמגפה התפרצה בישראל ויש לנו כמה תובנות מעניינות בשבילכם. 
נתחיל ונאמר שמרבית תיקי ההשקעות ירדו, רוב החברות חוות ירידה ניכרת בעלות המניות שלהן, בין אם מדובר בחברות תעופה, מלונות וענף התיירות באופן כללי.

אך למרות זאת אחד הענפים שנשאר יציב כמעט באופן מוחלט. ענף עתודת הקרקעות. איך אומרים? "רגליים יציבות על הקרקע". מניתוח של התקופה האחרונה אנו רואים כי ענף הקרקעות בישראל כמעט ואיננו מושפע מהשבר. 
כלומר, השקעה בקרקע התבררה כהשקעה הבטוחה ביותר בישראל שאינה תלויה במשברים שונים, אפילו לא בקנה מידה עולמי. ענף הקרקעות בישראל והנדל"ן באופן כללי הינו אחד ממנועי הכלכלה החזקים למרות שציפינו לירידת מחירים – זה לא קרה. 
לפי כך, אם תהיתם מה היא ההשקעה הבטוחה אשר מניבה תשואות משתלמות גם בתקופת הקורונה, השקעה בקרקעות היא התשובה החד משמעית לשאלה זו, יצאנו לבדוק את אחת הקרקעות האטרקטיביות ביותר בתקופה זו – בראשל"צ.

השקעה היציבה ביותר עכשיו בהישג ידיך! רק ב- 159,000 ₪ עתודת קרקע אחרונה בראשל"צ. 

  • לוקיישן אטרקטיבי.
  • אפשרות מימון של עד 100 אלף ₪.
  • ליווי צמוד בכל תהליך הרכישה. 
  • המחיר כולל מע"מ.

יתכן ששמעתם על השקעה בעתודת קרקע בשנת 2020, הנה כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים! סיקור בלעדי אודות החברה בעלת אחת מעתודות הקרקע המניבות תשואת השקעה גבוה לשנת 2020. קבוצת עוצמה יזמות לישראל מתמחה במכירת קרקעות להשקעה מזה 15 שנה.

אנו במערכת "ישראל דיגיטלית" יצרנו איתם קשר ושאלנו את כל השאלות שחשוב לשאול! 

התמונה להמחשבה בלבד

למה כדאי להשקיע בקרקע ולא בנדל"ן?
נושא מחירי הדיור בישראל בשמיים, זוגות צעירים מתקשים לחסוך הון עצמי, נדרשים בערבויות ועוד סיבוכים בירוקטיים שאותם מטילים הבנקים.
כאן ההשקעה קטנה יותר ומניבה יותר!

מעבר לכך, שוק הדירות לא עומד בקצב הביקוש הגבוה אל מול ההיצע הנמוך, בעיקר כשמדובר במרכז הארץ. לכן אחד הפתרונות שהמדינה מקצה לנושא בעיית הדיור היא הפשרת קרקעות אשר יועדו לצרכים אחרים ושינוי יעודן לטובת אזורי מגורים. 
" שינוי ייעוד הקרקעות נפוץ בעיקר במרכז הארץ בגלל הביקוש, מה שהופך את נושא ההשקעה לאטרקטיבי וישים. זה בעצם מה שמאפשר לרכוש קרקעות שגם יניבו תשואה גבוה תוך זמן קצר"

התמונה להמחשבה בלבד

באיזה חברת שיווק קרקעות כדאי לבחור?
" אנו ממליצים לחשוב על ההשקעה בכובד ראש. וכמו בכל דבר ללכת\לברר אל מול החברות שעובדות שנים רבות בשוק הנדל"ן."

איך אדם שלא מכיר את התחום עושה את הבחירה הנכונה ולא משקיע ברכישת"חתול בשק"?
"מרבית החברות מספקות ייעוץ וליווי מלא על ידי עורכי דין מובילים בתחום הנדל"ן. נוסף כל כך הן פועלות בשיתופי פעולה וליווי בנקאי הנותן ללקוחות שלהם אופציות מימון. משמע, שעל מנת להשקיע בקרקע קיים רף כניסה נמוך יחסית של כ- 50 אלף ₪ סכום הרבה יותר ריאלי מהון ראשוני עבור דירה במרכז שמסתכם ב-600-800 אלף ₪. "

התמונה להמחשבה בלבד

הקרקע שלכם להשקעה "מתחם 159" נמצאת בראשל"צ, מה הופך את ראשל"צ לכל כך אטרקטיבית להשקעה?
"זה מאוד פשוט, עתודת הקרקע הניתנת להשקעה כיום בראשל"צ זו הקרקע הדרומית ואחת האחרונות באזור הכי מבוקש בגוש דן. הקרקע נכללת בתוכנית מתאר ר"צ 2030 ובתוכנית תמ"מ 3/21. על פי תוכניות אלה צפויים להיבנות בה  כ- 40,000 יחידות דיור ועוד כ: 2 – 3 מיליון מ"ר של תעסוקה ומסחר.
אנו עדים כיום לאחוזי גדילה בלתי רגילים ב-10 השנים האחרונות בהתפתחות העירונית שלה.והתחזית אומרת שעד 2030 (מדובר סך הכל בעשור) צפויה אוכלוסיית העיר לגדול בכ- 100,000 תושבים מה שיהפוך אותה לעיר השלישית בגודלה בישראל.
כמו כן, עתודת הקרקע קרובה לכביש 431 מה שיספק חופש תנועה וגישה נוחה לדרכים עירוניות בעיר ומחוצה לה. השטח קרוב לבית חולים ובעל נגישות תחבורתית גבוה."

למה להשקיע דווקא עכשיו?
" קרקע טובה נחטפת מהר, ערך הקרקע צפוי לעלות בעוד מספר שנים בגלל כל הסיבות הגיאוגרפיות שכבר ציינתי. לכן, כדאי להשקיע עכשיו בכדי ליהנות מתשואות נאות שיכולות להיות התחלה של הון עצמי. אנו עדים לעליה עקבית בביקוש לנדל"ן במרכז הארץ זו היא אופציה מצויינת להשקיע בקרקע במחירים שפויים."

נשמע מעניין? השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף על השקעה בעתודות הקרקע של ראשל"צ

לקריאה נוספת>> https://otzmagroup.co.il/

לקבלת מידע נוסף והצטרפות להשקעה בעתודות הקרקע של ראשל"צ מלאו את הפרטים:

שתפו את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
אנשים שקראו כתבה זו התעניינו גם בכתבות:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

אל תשמרו את הידע לעצמכם, שתפו!

עוד במדור:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

מה עוד מעניין אתכם? נסו את החיפוש למציאת תוכן נוסף

דילוג לתוכן