HYGIENIC

הייג'ניק

חיטוי מבנים להשמדת וירוסים ונגיפים

מחירים אטרקטיביים בלי להתפשר על איכות!

יש איך להתמודד עם זה!

מחטאים - נשמרים - נרגעי​ם

חברת HYGIENIC  מספקת שירותי חיטוי לבתי אבות ודיור מוגן, בתי ספר וגנים, עסקים, מפעלים, חנויות משרדים, מבני מגורים, בתים פרטיים ועוד נגד וירוס הקורונה.

צוות המומחים של החברה מצוידים באמצעים הטובים ביותר לביצוע חיטוי מתקדם להשמדת וירוסים ופטוגנים שהוכחו כיעילים כנגד נגיף ה- COVID-19 (נגיף הקורונה).

אנו ערוכים לספק מענה לכל פניה ובקשה הקשורה לחיטוי של כל מתחם החשוד כנגוע בנגיף הקורונה, בשירות מהיר, יעיל ומקצועי.

בכפוף לביצוע חיטוי הייג'ניק תעניק לכם "תו היגיינה" שניתן להדביק במקום, וכך העוברים והשבים ידעו שבמקום בוצע חיטוי נגד נגיף הקורונה.

בתי ספר וגנים

בתי אבות ודיור מוגן

מוסדות ציבור

מפעלים

משרדים

שימוש בחומרים מאושרים ומפוקחים

חומר החיטוי בו אנו משתמשים מיוצר בישראל, על ידי חברה בעלת מוניטין וניסיון מוכח של 30 שנה בפיתוח וייצור מוצרי חיטוי מתקדמים. החומר הפעיל ממנו מורכב "ספטובאר 10" הומלץ על ידי הרשות לאיכות הסביבה בארה"ב.
בעל היתר רעלים ואישור ISO9001-2015.

לרשותכם מוקד לפניות והזמנות בזמינות  24/07

שיטת החיטוי

HYGIENIC תבצע אצלכם בבית או בעסק חיטוי יסודי התואם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ללוחמה בנגיפים ופטוגנים בהתאם להוראות משרד הבריאות האמריקאי ותוך מעקב על הוראות משרד הבריאות בישראל

אפשרויות החיטוי שאנו מציעים:

 

  • חיטוי מרחבי – חיטוי כללי של החלל באמצעות ציוד ייעודי וטכנולוגיות מתקדמות לטובת פעולה זו. החומר מתפזר בחלל ויעיל לחיטוי, משטחים, קירות, רצפות, ציוד, ידיות ועוד.
  • חיטוי ידני – חיטוי מרחבי בתוספת חיטוי יסודי ידני שמתבצע על ידי צוות מיומן הכולל חיטוי וניקוי פרטני ומדוקדק של כל המשטחים בהם עלול היה להתקיים מגע בתדירות גבוהה. לרבות: שולחנות, משטחי עבודה, ידיות, מעקות, מתגים, מקלדות, מסכי מגע, כפתורים, כסאות, ועוד.

תדירות החיטוי שאנו מציעים:

  • חיטוי חד פעמי – צוות המומחים של הייג'ניק יגיע אליכם לביצוע חיטוי חד פעמי המזכה אתכם בתו הצהוב, אשר יבהיר ללקוחותיכם כי במועד המדובר בוצע חיטוי להשמדת הנגיף"
  • חיטוי יומי – צוות המומחים של הייג'ניק מגיע אליכם מדי יום לביצוע חיטוי המזכה אתכם בתו הסגול, אשר יבהיר ללקוחותיכם כי המקום עובר חיטוי יום-יומי! בכך תוכלו להרגיע את קהל הלקוחות ולהשרות תחושת ביטחון שהמקום היגייני.

כל פעולת חיטוי מצריכה:

  • המתנה- לחיטוי נדרשת המתנה עד לשקיעה מלאה של החומר בחלל וייבושו.
  • וידוא חיטוי- סריקה של כלל השטח על מנת להבטיח כי חומר החיטוי הגיע לכל האזור והמשטחים הנמצאים בו. 

לרשותכם מוקד לפניות והזמנות בזמינות  24/07

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  • חשוב להדגיש כי פעולת חיטוי אינה מהווה פעולה מונעת אלה אפקטיבית לנקודת זמן בה בוצע החיטוי. במידה ואדם נגוע בוירוס יגיע במגע עם משטחים שעברו חיטוי, המשטח יהפוך לנגוע. 

  • יש חשיבות רבה להיגיינה האישית, עם זאת יש אחריות גדולה לא פחות לשמירה על משטחים, מבני מגורים, מבפנים ציבוריים נקיים מהנגיף. 

  • אנו ב– HYGIENIC רואים זאת כשליחות להבטיח לכולנו מרחב בטוח ללא חשש להידבקות בנגיף.

כל מה שצריך לדעת על וירוס הקורונה (COVID-19)

נגיף הקרונה הינו מוטציה של וירוס שהתגלה בשנות ה- 70 של המאה ה-20.
כיום עדיין לא קיימת תרופה או חיסון נגד הנגיף.
הוירוס מתפשט במהירות עצומה ברחבי העולם וכתוצא מכך מדינות רבות החליטו על הסגר חלקי/מלא של המדינה על מנת למנוע התקהלויות.
הנגיף עובר מאדם לאדם באופן טיפתי לכן כיום חלה חובה על חבישת מסיכת מגן בכל יציאה מהבית.
על פי המחקרים הנעשים מידי יום הוכח כי נגיף הקורונה מועבר לא רק בין אדם לאדם אלה במגע עם משטחים שונים.

נגיפי הקורונה נותרים פעילים על חפצים ומשטחים בין כמה שעות לכמה ימים – בהתאם לסוג המשטח או החפץ ובתלות בתנאי הסביבה והטמפרטורה. נתונים האלה נלקחו מניסויים בתנאי מעבדה מבוקרים ומפוקחים ולא בתנאי "חיים אמיתיים" ומשכך יש חשש שלעתים הנגיף שורד על חפצים ומשטחים גם זמן רב יותר.
כאשר יש תנועה של אנשים במקום ויש חשש שנשא קורונה או מי שהיה בסביבתו שהו במקום ההמלצה היא חד משמעית – לחטא את המקום בכדי להבטיח את בריאותנו.

ניתן להסיק שהוראות משרד הבריאות בכל הנוגע ל״תו הסגול״ (שמירה על היגיינה גבוהה וחיטוי קבוע של המקום) לקחו בחשבון גם פרטים אלו.
מעבר למחויבות שלנו לשמירת מרחק מאנשים אחרים לפחות כ- 2 מטרים, ניקוי וחיטוי משטחים באופן תדיר הוא האמצעי הטוב ביותר למניעה של התפשטות COVID-19 ונגיפים או וירוסים אחרים במסגרות קהילתיות.
ע”פ הערכות חיסון לנגיף יגיע לשוק הרחב בעוד כ- 12-18 חודשים.

לפרטים נוספים והצעת מחיר מלאו את הטופס

הגלישה והשימוש באתר כפופים

דילוג לתוכן