העסק שלכם חוזר לפעילות? כך תדאגו לחיטוי שלו מפני וירוס הקורונה (covid-19).

כיצד לשמור על הלקוחות בעסק או הדיירים והשנים במבנה מפני קורונה - ההגנה החשובה שלא מספרים לכם עליה וכבר בשימוש באלפי עסקים\ביניינים בישראל - החיטוי היומי.

בסוף אפריל הודיעה הממשלה על הקלות במגבלות שהוטלו על המשק הישראלי בעקבות התפרצות וירוס הקורונה.
המשק הפרטי, בעלי העסקים והחנויות חוזרים לפעילות בהדרגה.
עם זאת, חלה חובה חשובה על כל עסק לעמוד בתנאים מסוימים על מנת לקבל היתר ממשרד הבריאות כדי שיאושר לו לחזור לפעילות הדרגתית בכפוף לעמידה בתנאי "התו הסגול".
אחד הקריטריונים החשובים ביותר לקבלת התו הסגול הינו שמירה על כללי היגיינה של המקום. 

אז איך אתם ועדי בתים או בעלי העסקים יכולים לדאוג לזה? איזו חברת חיטוי מתגייסת לטובת העסקים ומציעה מחיר הוגן עבור פעולת החיטוי?

בתקופה האחרונה חברות שונות הבינו את חוסר הודאות שקיים בעקבות התפרצות וירוס הקורונה וחלקן מנצל את את המצב להרוויח כסף, ולא מעט. 
חברות רבות המציעות את שירותיהן בחיטוי מבנים בוחרות להעלות את המחירים, ובעקבות ההוראות של משרד הבריאות לעסקים אין יותר מדי ברירה אלא לשלם את הסכומים הגבוהים.

אף על פי כן, קיימות חברות אשר מבינות את החשיבות של המטרה המשותפת דווקא בסיוע לעסקים קטנים וגדולים לצאת מהמשבר כמה שיותר מהר. אחת החברות הבולטות ביותר בתחום אשר הרימה את הכפפה (ואת המסכה) ובאה לקראת  בעלי העסקים במחירים שווים לכל כיס הינה חברת הייג'ניק (HYGIENIC) מאשדוד.

יש איך להתמודד!
מחטאים-נשמרים-רגעים!
חברת HYGIENIC מספקת שירותי חיטוי לעסקים, מפעלים, חנויות משרדים, מבני מגורים, בתים פרטיים ועוד.
צוות המומחים של החברה מצוידים באמצעים הטובים ביותר לביצוע חיטוי מתקדם להשמדת וירוסים ופטוגנים שהוכחו כיעילים כנגד נגיף ה- COVID-19 (נגיף הקורונה).

בדקנו את חברת הייג'ניק חיטוי להשמדת וירוסים ונגיפים – החברה מציע שירותי חיטוי להשמדת וירוסים ופטוגנים לכל מבנה באשר הוא, בין אם מדובר בעסקים, בנייני מגורים, מבני ציבור, גנים, בתי ספר ועוד. אנו בדיגיטל ישראל בדקנו עבורכם על אופן ביצוע החיטוי וטיבה של החברה. נתחיל במחקר שגילה כי נגיף הקורונה עשוי להישאר על משטחים המהווים גורם מדבק שנע בין כמה שעות לכמה ימים. לכן, קיים צורך לחטא מבנים ומקומות ציבוריים בהם נכחו מספר אנשים שונים במקביל. על אחד כמה וכמה כאשר מדובר בהימצאות של חולה קורונה מאומת או של מי שהיה בסביבתו.

חברת הייג'ניק (HYGIENIC) הסבירה לנו על 2 אפשרויות לחיטוי:
חיטוי ידני, אשר בא לידי ביטוי בחיטוי יסודי על ידי צוות מיומן הכולל חיטוי וניקוי של כל המשטחים בהם עלול היה להתקיים מגע בתדירות גבוהה. לרבות: שולחנות, משטחי עבודה, ידיות, מעקות, מתגים, מקלדות, מסכי מגע, כפתורים, כסאות, ועוד.
וחיטוי מרחבי, חיטוי כללי של החלל באמצעות ציוד ייעודי וטכנולוגיות מתקדמות לטובת פעולה זו.  החומר מתפזר בחלל ויעיל לחיטוי, משטחים, קירות, רצפות, ציוד, ידיות ועוד.


החומר הפעיל בו משתמשת החברה  מיוצר בישראל, על ידי חברה בעלת מוניטין וניסיון מוכח של 30 שנה בפיתוח וייצור מוצרי חיטוי מתקדמים. על-פי היצרן, החומר הפעיל ממנו מורכב חומר החיטוי הומלץ על ידי הרשות לאיכות הסביבה בארה”ב כיעיל לקטילת וירוס הקורונה ובעל היתר רעלים ואישור ISO9001-2015.

מעוניינים בחיטוי עסק/ בניין/ מוסד ציבורי? צרו קשר עכשיו!

למתעניינים, ניתן ליצור קשר עם החברה בטלפון או ווצאפ מהכפתורים הבאים:

שתפו את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
אנשים שקראו כתבה זו התעניינו גם בכתבות:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

אל תשמרו את הידע לעצמכם, שתפו!

עוד במדור:

שיטת הטיפול הייחודית למאמנים ומטפלים שמחוללת שינוי במהירות ובתוצאות שחווים המטופלים, הכירו את מכללת וייס

״הדרך העמוקה, המקצועית והמשולבת, שמכללת וייס היחידה בארץ (ובעולם) מציעה תחת קורת גג אחת. שיטה שמשלבתבין כל תחומי הטיפול, ריפוי, אימון והישגיות, שמביאים לתוצאות הטובות והמהירות שהקדמה המדעית והטכנולוגית וחקר המוח,הנפש והרפואה היום מציעים״

קרא עוד »

מה עוד מעניין אתכם? נסו את החיפוש למציאת תוכן נוסף

דילוג לתוכן