לֶאוֹרָה - רפלקסולוגיה, הילינג, רייקיאנרגיה וריפוי

רפלקסולוגיה, הילינג, רייקי, הפגת לחצים, טיפול בנשים לפני ואחרי הריון ועוד..

לֶאוֹרָה (אוקסנה) מטפלת הוליסטית בעלת ניסיון של יותר מ-12 שנים.
בטיפול הייחודי נעשה שילוב בין שיטות טיפולים הוליסטים שונים עם יחס אישי למצבו של המטופל ובשילוב טכניקות המתאימות למצבו הפיזי והנפשי של המטופל.

לפרטים נוספים או הזמנת תור חייגו אלינו עכשיו:

לקבלת מידע נוסף או קביעת תור, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הילינג

רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, ריפוי באנרגיה, או ריפוי רוחני. דרך טיפול וענף של רפואה אלטרנטיבית, הפועלת מתוך אמונה שמרפא יכול לתעל את אנרגיית הריפוי, לאדם שביקש עזרה, באמצעות שיטות שונות: באמצעות ידיים, לריפוי חוליים וכאבים, באמצעות מגע כפות הידיים או השראה ללא מגע ישיר כלל, או אף טיפול שבו המטופל והמטפל נמצאים במקומות שונים

מחיר טיפול הילינג

45 דקות - 150 ₪

60 דקות - 180 ₪

רייקי

הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים. מאמיני השיטה מסבירים כי אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמתי של הבעיה, וכך, תומך בכל יצור ביומיום ומשפר את מצבו בכל המישורים – הגופני, הנפשי והרוחני. בנוסף פועל הרייקי גם כרפואה מונעת, המגינה מפני מחלות.

מחיר טיפול רייקי

45 דקות - 150 ₪

60 דקות - 180 ₪

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה זוהי אמנות ריפוי טבעית ריפוי המבוססת על העיקרון שיש אזורים בכפות הרגליים, המתאימים לכל חלק, בלוטה ואיבר בגוף. באמצעות הפעלת לחץ על אזורים אלו, ניתן לטפל בבעיות רבות כגון שחרור מתחים, שיפור זרימת הדם, הקלה על כאבים, טיפול במחלות שונות, טיפול בעייפות כרונית, בדיכאון ובחרדות, ועוד.

מחיר טיפול רפלקסולוגיה

45 דקות - 150 ₪

60 דקות - 180 ₪

לפרטים נוספים והזמנה חייגו אלינו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תחומי הטיפול שלי

כל טיפול, הוא טיפול הוליסטי, הרואה את האדם כשלם, ומטפל בו ככזה. הטיפולים נעימים, מאזנים ומרגיעים, משרים שלווה ומעוררים שמחה, ואלו נשארות בתוכך.
 
בטיפול משלבת אוקסנה שיטות טיפול שונות תוך התייחסות למצבו של המטופל, משתמשת במספר טכניקות תוך התייחסות למצבו הפיזי והנפשי של המטופל.

על לֶאוֹרָה (אוקסנה)

מטפלת מומחית עם ניסיון רב בשילוב טיפול פיזי ורוחני שתעזור לך להגיע לשְׁלוֹמוּת של נפש וגוף, מצב של רווחה גופנית, נפשית וחברתית ושִׂגשׂוּג, הכל מתחיל ברוח ונגמר בחומר והתוצאות מדברות בעד עצמן!

ההקשבה למטופל היא אחת מנקודות המפתח בטיפול מוצלח. התאמת הכלים הנכונים לטיפול המשך וליווי המטופל הם אבני היסוד להצלחת הטיפול עד לשיפור מצבו הבריאותי והרגשתו הנפשית הטובה.

* ניתן להתאים אישית את היקף הטיפול והתאמת סדרת טיפולים בהתאם

שיטות הטיפול השונות

צור קשר

054-724-0160

כתובת: רוגוזין 4, אשדוד

שעות פתיחה

פתוחים א-ה בין 09:00-18:00

יום שישי בין 08:00-13:00

דילוג לתוכן