האקסטרים מייקאובר של האמנית העולה יערה קרשטיין- כמו שלא ראיתם!

יערה קרשטיין אשר התמודדה עם לקויות למידה קשות ומצאה עצמה נושרת מכל מסגרת אפשרית מתחילה לכבוש את עולם הזוהר! אחרי תערוכת יחיד מוצלחת במיוחד בסינמטק תל אביב, אותה פקדו עשרות אנשים יערה יוצאת לדרך חדשה עם ביטחון עצמי ורצון עז מתמיד לכבוש את העולם.

יערה קרשטיין – משמאל לפני תחילת התהליך – ימין בשלבים המוקדמים

יערה שכבר הייתה מסוקרת באתרי תקשורת מובילים כמו: וואלה וחורים ברשת, חוזרת אלינו בסערה אחרי שעברה מהפך תדמיתי מטורף המגיע מתוך הרצון להפוך לכוכבת בעלת שם לאומי. יערה מספרת שהכל התחיל מהרצון שלה לשחק: "כאמנית רב תחומית אני מתחברת להמון סוגים של אומנות. אבל תמיד שאפתי לשחק. אני יודעת שהדרך להשיג את מה שאני רוצה מצריך עבודה קשה ויומיומית על עצמי אבל היא בהחלט משתלמת".

יערה יצרה קשר עם מספר סוכנויות משחק, ופרוייקטים של ליהוק, וסוכנויות, "הסוכן הראשון שחזר אלי, הזמין אותי לפגישה. יחד ישבנו ובנינו אסטרטגיה ונתיב שיעזור לי להיכנס לעולם הזוהר. הבנתי שמדובר בתהליך. תהליך שעלי לעבור קודם כל בשביל עצמי". יערה החלה תוכנית של שמירת משקל ועיסוק יומיומי בספורט כך הורידה כ-10 ק"ג והיד עוד נטויה. בין אימונים ושינון טקסטים יערה עושה שינוי תדמיתי נוסף ומקצרת את השיער. "לא רציתי להשאיר קצוות מפוצלים, צריך לצאת לדרך חדשה עם אנרגיות חדשות".

לשאלתנו האם היא סיימה עם קריירת האמנית, יערה מצחקקת "אתם בכלל לא בכיוון. אומנות היא חלק בלתי נפרד ממני, בלתי אפשרי להתנתק מזה, זה המקום השקט, המאוזן והרגשי שלי, לעולם לא אוותר עליה. ההפך כל מה שקורה בתקופה האחרונה נותן לי רוח במפרשים ומוציא ממני יצירות שהיו חבויות בי כבר שנים, יש לכם למה לצפות לקראת התערוכה הבאה שלי, אני מבטיחה לכם".

" זאת רק ההתחלה", מציינת יערה אנו נמשיך לעקוב אחר האישה הצעירה שלמרות הסטריאוטיפים הקיימים בחברה שלנו מוכיחה פעם אחר פעם שהכל אפשרי. לנו נשאר רק לחכות ולראות אילו הפתעות מכינה לנו יערה קרשטיין.

שתפו את הכתבה:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
אנשים שקראו כתבה זו התעניינו גם בכתבות:
דילוג לתוכן